Stylizaja brwi i rzęs

Rzęsy, różne metody

Długie, gęste, intensywnie wybarwione i piękne rzęsy to ozdoba każdego oka.  Warto zadbać o kondycję i wygląd rzęs, by nadać spojrzeniu wyrazistość, a twarzy dodać uroku. Domowa pielęgnacja nie zawsze przynosi spodziewane efekty, dlatego też niektóre zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym przyniosą szybkie i bardzo zadowalające efekty.

Dla kobiet o rzadkich i cienkich rzęsach idealnym rozwiązaniem będzie zabieg zagęszczania, w wyniku którego uzyskuje się natychmiastowy efekt zagęszczonych rzęs. Oko staje się wyraźniejsze, a jego kontur bardziej podkreślony.

W celu uzyskania bardziej spektakularnego wyglądu, zabieg zagęszczania łączony jest z zabiegiem przedłużania rzęs metodą 1:1, 2D lub 3D. W rezultacie oprócz zagęszczenia rzęs uzyskuje się również ich przedłużenie, dzięki czemu oko staje się optycznie większe, wyraźniejsze i powabne. Zabieg zagęszczania i przedłużania sprawia, iż oko nie wymaga codziennego makijażu i korygowania mascarą.

Zabiegi wykonywane są przy użyciu specjalistycznego, hipoalergicznego kleju i odpowiednio dobranych sztucznych włosków.

 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to doklejenie 1 jedwabnej rzęsy do 1 naturalnej rzęsy.

Przedłużanie rzęs metodą 2D to doczepienie 2 jedwabnych, lekkich rzęs do 1 naturalnej rzęsy.

Przedłużanie rzęs metodą 3D to doczepienie 3 jedwabnych, lekkich rzęs do 1 naturalnej rzęsy.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.