Twarz i ciało

Zabiegi z marką Théo Marvée

 

Zabieg z kwasem traneksamowym, na naczynia i przebarwienia.
Przebarwienia pojawiają się często na skutek problemów hormonalnych, stosowania leków fotouczulających, czy z powodu szkodliwego promieniowania słonecznego. Rozjaśnienie przebarwień na twarzy nie należy do najprostszych, ale sięgając po kosmetyki, które zawierają w składzie kwas traneksamowy możemy skutecznie usunąć przebarwienia różnego pochodzenia i zapobiec powstawaniu nowych zapewniając skórze solidne nawilżenie.

Zabieg Tranexamic z markiTheo Marvee jest oparty na kwasie traneksamowym, który w kosmetologii jest stosowany jako antidotum na przebarwieia i tradzik różowaty. To co stawia ten zabieg w czołówce zabiegów idealnych to wspomaganie leczenia pokrzywki, czy innych stanów zapalnych skóry, jednoczesnie eiminuje przebarwienia na skórze i przeciwdziała powstawaniu nowych.

Wskazania:

  • przebarwienia skóry
  • nierówny koloryt skóry
  • przedwczesne starzenie skóry
  • skóra naczyniowa

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.