O nas

Nasza specjalizacja

Stale poszerzamy naszą wiedzę i kwalifikacje zawodowe, by móc sprostać nowym trendom i technikom stosowanym w kosmetologii. Liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzają nasze kwalifikacje i wykształcenie oraz chęć do świadczenia usług kosmetycznych na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt do sterylizacji narzedzi , kompaktowy autoklaw Enbio Steam JET zapewnia bezpieczeństwo naszych klientów i pełną skuteczność, a wysokiej jakości produkty kosmetyczne pozwalają uzyskać długotrwały efekt.

 

 

 

Nasza praca to nasza pasja. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, że dzięki zaangażowaniu, fachowym poradom i staranności, jesteśmy w stanie sprawić, iż wykonywany zabieg przyniesie piękny wygląd i wspaniałe samopoczucie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzin naszego salonu kosmetycznego znajdującego się w Jaworznie, na ulicy Chopina 96

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.