Zabiegi

Opalanie natryskowe

Zabieg opalania nadaje skórze naturalnie efektownie wyglądającą opaleniznę. W wielu przypadkach efekt opalający SunFX może być lepszy niż słoneczny, czy uzyskany w solarium. Opalanie natryskowe jest odpowiednie dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniwanie UV. To świetny i zdrowy sposób na piękny wygląd.

Preparay SunFX są uważane na świecie za najbezpieczniejszą metodę uzyskiwania brązowej skóry.

Opalanie natryskowe SunFX to:

  • naturalnie wyglądająca opalenizna
  • indywidualnie dobrany odcień do karnacji
  • piękny brąz w zaledwie kilka minut
  •  równomierny kolor
  •  opalenizna utrzymuje się do 10 dni
  •  pełne bezpieczeństwo, polecane także dla kobiet w ciąży oraz osobom z bielactwem
  •  najwyższej jakości sprzęt z funkcją suszenia
  •  naturalne preparaty opalające (bez alkoholu, perfum oraz konserwantow, 100% VEGAN
Zasady opalania natryskowego.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Nalezy zwrócić szczególną uwagę na miejsca gdzie skora jest grubsza, czyli kolana, łokcie i kostki. Przed opalaniem nie należy balsamować ciała, używać antyperspirantów oraz perfum. Zabieg typu depilacja, głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej dwa dni przed opalaniem natryskowym. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, suszymy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX.

Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. 

Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed prysznicem.

*Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.