Twarz i ciało

Zabieg z maską DETOX TREATMENT i ampułką dwufazową

Trzy produkty, połączone w jedną maske, oparte na precyzyjnie dobranych substancjach roślinnych takich jak ekstrakt aloesu barbadoskiego, albicji jedwabistej i szanty zwyczajnej; pantenol; papaina i rumianek rzymski. 

DETOX TEATMENT w postaci dwuskładnikowej maski przeznaczony do oczyszczenia i detoksykacji każdego rodzaju skóry, w ciągu 10 minut optymalnie przygotowuje skórę do  zabiegu z zastosowaniem aplułki dwufazowej, zwiększając jej zdolności absorpcyjne i podnosząc tym samym efektywność zastosowanej pielęgnacji.

Dwufazowe ampułki POWER EFFECT Bi-Phase Serum łączą najwyższej czystości, przyjazne skórze oleje migdałowy i jojoba z działaniem substancji aktywnych zawartych w fazie wodnej, dobranych w wyjątkowych kompozycjach wyspecjalizowanych we wsparciu skóry z określonymi problemami.

 

Czas zabiegu: 50min

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.